Royal Robbins Dames Bug Barrier Expedition LS - Scarlet

Verkoopprijs: € 69,95
incl. btw
Levertijd: 1-3 dag(en)

Beschrijving

 

Dit Royal Robbins Dames Bug Barrier Expedition LS shirt is een insectwerend outdoor hemd met lange mouwen dat is ontworpen voor tropisch, warm-vochtig weer.


Het is InsectShield® geïmpregneerd: een onzichtbare, geurloze, veilige bescherming tegen insectenbeten van oa muggen en teken die ziektes als Malaria, Zika, Lyme, Dengue etc kunnen overbrengen.

 

Het weert UV-zonlicht en bijtende insecten, en biedt extra verkoeling door de TempraTech™ netstructuur voering die in het schouderdeel is genaaid. Hierdoor kan lucht over je rug stromen dat – met transpiratievocht – afgevoerd wordt via de ventilatieopeningen bij de mouwaanzet.

 

De lange mouwen kunnen met lusjes – opgerold - vast worden gezet, het heeft een klassieke boord, knoopjes front sluiting en opgestikte borstzakken.

  • Gemaakt van eco-vriendelijk, bluesign goedgekeurd 100% polyester weefsel
  • Excellente bescherming tegen bijtende insecten, wicking, sneldrogend
  • Klassieke, rechte boord/ kraag, volledige knoopsluiting voorzijde
  • Mouwen met dubbele manchet knoopsluiting, lusjes om opgerolde mouwen vast te zetten
  • Security pocket met ritsje - rechts
  • TempraTech™ netstructuur voering in de schouders om luchtcirculatie toe te staan, ventilatie-openingen bij mouwaanzet
  • UPF 40: biedt zeer goede bescherming tegen UV-zonlicht
  • Wasmachine bestending (30); InsectShield blijft gedurende 70 wasbeurten effectief
  • Damesmodel, normale pasvorm; rondlopende zoom achterzijde
  • Dit shirt maat Small is een confectiemaat 34-36
    Medium = maat 38-40, Large = maat 42-44

 

  InsectShieldLG
 

Insect Shield ® Repellent Technology biedt een langdurige, effectieve, geurloze bescherming tegen bijtende insecten als muggen, teken, vlooien, luizen en mieren. InsectShield - het insecten werende beschermingsmiddel Permethrin en de gepatenteerde manier om dit in de fabriek op weefsels aan te brengen – verstoort het zenuwsysteem van insecten waardoor ze niet bijten. Het werkt even effectief als het gebruik van Deet op de onbeschermde huid.

 

Het gebruik van Permethrin – indien onder fabriekscondities toegepast – om kleding insectwerend te maken is veilig bevonden door de World Health Organization -WHO en het US EPA- Environmental Protection Agency.

Bekijk deze  Insect Shield video om te zien wat het is en wat het doet.

Voor meer informatie , zie ook deze InsectShield Education Guide.

 

 

Extra productinformatie

Maattabel
Royal Robbins
Materiaal
100% Polyester; Insectshield Treated
Artikel code
322008
Gewicht
265 gram